obrázky od Trojka

Tábor - Trojka - Nová Ves 2017

Zde naleznete veškeré informace týkavící se tábora oddílu Trojka 2017 v Nové Vsi.

Termín tábora: 23. 7. - 6. 8. 2017

Místo konání: Nová Ves u Oslavan

obrázky od Trojka

Cesta na tábořiště

V Nové Vsi pojedete po hlavní silnici směr Senorady. Při vjezdu uvidíte po levé straně bazén, pak po pravé hostinec "U Slavíků". Po cca 400m je zastávka, za kterou se dáte doprava (před pumpou na vodu). Jeďte po pozvolna klesající cestě stále rovně. Asi po půl kilometru budete mít po pravé straně garáže a vjedete do lesa. Po dalších 400m přijedete na rozcestí, na kterém se dáte doprava (směr pramen "Svata voda" a "U Berana"). Po chvilce už uvidíte po levé straně náš tábor.

obrázky od Trojka

Dokumenty na tábor

Pro přijetí na tábor je nutné odevzdat tyto dokumenty:

- prohlášení rodičů o zdraví dítěte s datem odjezdu - spodní strana přihlášky na tábor

- zdravotní potvrzení dítěte od dětského obvodního lékaře - přiložený soubor

- kopii kartičky zdravotní pojišťovny

- souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte - přiložený soubor

obrázky od Trojka

Fotky z tábora

Fotky z minulých táborů si mužete prohlédnout ZDE.

Postupně by se měli objevovat i fotky z letošního tábora!

obrázky od Trojka

Seznam věcí na tábor

Seznam věcí na tábor

Vše zabalit nelépe do velkého batohu nebo kufru.Menší batůžek na výpravy (a na cestu na tábor), spací pytel, karimatku, celtu (nebo velký igelit), dvoudílný ešus, hrnek s uchem, lžíci, PET láhev (1 až 1,5 l), KPZ, kapesní nožík, kapesné dle vlastního uvážení (nedoporučujeme větší finanční částky), baterka + náhradní baterie, deník a psací potřeby, uzlovačku, pláštěnku. Táborový oděv (takový, který se může zašpinit, popř. potrhat), do chladnějšího počasí větrovku nebo bundu, 2 mikiny (nebo svetry), teplejší kalhoty. Pokrývku hlavy (proti slunci i proti zimě), pevné boty, tenisky, boty do vody – nejlépe sandály, kraťasy, 7 triček, oblečení na spaní (spíše něco teplejšího), plavky, spodní prádlo (nejlépe na každý den, bude však možnost praní), ponožky (nejlépe na každý den), tričko na rukodělku, hadrový pytel na špinavé prádlo, ručník, utěrku, kapesníky a další oblečení dle vlastního uvážení. Skautský kroj – košili (kdo nemá, tak hnědé nebo zelené tričko), šátek s turbánkem, fialový oddílový šátek (kdo nemá z loňska, dostane jej), jednobarevné kalhoty, kraťasy, popř. sukni. Hygienické potřeby: mýdlo, zubní kartáček a pastu, menší ručník + ručník na bazén, šampon, hřeben nebo kartáč na vlasy, krém na opalování, repelent, apod. Dále průkazku na slevu autobusu (kdo má), sluneční brýle, popř. hudební nástroj, ostatní věci dle svého uvážení.

Je vhodné, aby si účastníci tábora balili věci sami nebo se balení alespoň zúčastnili (na zpáteční cestu se budou muset sbalit sami).

Prosíme, aby děti s sebou neměly cenné věci - zlaté řetízky, rádia, MP3 apod. Tyto věci mohou děti lehce ztratit, navíc je na táboře nebudou potřebovat.  Platí úplný zákaz mobilních telefonů a tabletů (děti si je nebudou mít kde nabít)! Pokud budete chtít volat svým dětem, využijte uvedená telefonní čísla.

Veškeré cukroví, které si děti přivezou, vybereme, dáme do „společného fondu“ a budeme je dávat všem dětem. Nebalte dětem slazená pití, nanejvýš neochucené minerální vody.

obrázky od Trojka

Odjezd, návštěvní den, návrat...

Odjezd na tábor

Sraz v neděli 23. 7. 2017 v 9:00 u klubovny. S sebou vezměte jen malý batůžek s pitím a svačinou na cestu. Veškerá zavazadla přineste s sebou.

Rádi přijmeme brambory, zeleninu, ovoce a potraviny nepodléhající zkáze.

Návštěvní den

Rodiče se můžou přijet podívat na tábor v neděli 30. 7. 2017 odpoledne. Prosíme, abyste tento termín dodržovali, protože návštěvy mimo něj narušují program.

Návrat z tábora

obrázky od Trojka

Kontakty v době tábora

 

 

Telefon na tábořišti – 723 434 640

Petra Bařinová – 721 727 722

Svatopluk Stokláska - 728 678 726

obrázky od Trojka

Tábořiště - Nová Ves

 

Adresa tábora:

Junácký tábor Ratíškovice

664 91  Nová Ves

Mapu, kde se nachází tábořiště, naleznete - ZDE

obrázky od Trojka

Táborový řád

Táborový řád – Trojka 20171)    Bez vědomí vedoucí nikdo neopustí tábor.

2)    Dodržuj rozvrh dne a účastni se všech zaměstnání vyplývajících z denního rozkazu.

3)    Nevstupuj do cizího stanu bez vědomí jeho obyvatel.

4)    Do kuchyně a zásobáku mají přístup pouze činovníci a družina ve službě.

5)    Ve stanu nepřechovávej jídlo. Je tvou ctí mít ve stanu, v širokém okolí i na společných prostranstvích čistotu a pořádek.